Tel:
Çin Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi Üretici
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
Jinan Qihang CNC Equipment Co, Ltd

Sailfar Marka Makineleri Hizmetinize Sunun!

Ana sayfa

Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7

Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.

JINAN QIHANG CNC EKİPMANLARI CO . profesyonel bir üretici ve satış 2005 yılından bu yana sailfar marka lazer kesim makinesi ve CNC router , " quancheng " - Jinan City.

Sailfar lazer 2005 yılından bu yana lazer kesim makinesi ve CNC router üretmeye başlamıştır, Almanya'dan 1000PCS / ay üretim kapasitesine sahip iki üretim hattını tanıtmaktadır. Şimdiye kadar 12000'den fazla müşteri lazer ekipmanımızı kullanıyor.

Yeni marka sailfar en son teknoloji üretmek lazer kesme makinesi ve CNC yönlendirici kullanın, biz kendi Sac işleme tesisi, Kaynaktan kontrol kalitesi, yüksek kalite ile her makine tutmak.Ana liner kılavuzu ile işbirliği var Tayvan HINW, Hatayı azaltmak için makinenin düzgün çalışmasını garanti edin. Makine kullanımı ruida ve topwistom denetleyici işlemi daha hassas ve basit hale getirir. ve çevre dostu, uluslararası çevre üretim standartlarına uygun.

Fabrikamız:

"Piyasanın kazanılması için kaliteli yenilik, iyi niyet yönetimi geleceği yönetiyor" ile aynı çizgide bulunuyoruz. felsefe, titiz ve titiz çalışma stili, yüksek maliyetli ürünler, birinci sınıf marka lazer kesme makinesi ve CNC router oluşturmak için elimizden geleni deneyin. Biz dost ve samimi işbirliği yapmak, tüm dünya ile parlak oluşturmak için hazırız!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : SAILFAR

No. Çalışanları : 120~130

Yıllık satış : 5000000-1000000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 60% - 70%

Şirket tarihçesi

2005 Jinan qihang cnc ekipmanları Ltd.Şti kuruldu, lazer kesim makinesi ve CNC router makine her türlü üretmeye başladı.

2006 pazarlarının genişlemesi nedeniyle iki üretim hattının eklenmesi

2007 ürünümüz iç pazarda yaygın olarak satılmaktadır

2008 küresel pazardan yararlanmak için kendi dış ticaret şirketimizi planlamak

2009 kurulan sailfar marka lazer kesim makinesi ve CNC router makine, lazer makine ve CNC router ihracat başladı.

2010 Güney Asya pazarına giren ürünlerimizin yıllık satışları 3 milyon dolardan fazladır.

2011 1325 CNC router makine büyük teknik atılımlar yapmak

2012 yelkenli marka lazer makinesi dünya çapında satıldı ve ürünlerimizin kalitesi ve teknolojisi global müşterilerimiz tarafından şiddetle tavsiye ediliyor.

2013 Jinan sailfar markası, ölçek genişletme nedeniyle yeni ofis binasına taşındı.

2014, kalifiye ürünlerimizi dünya çapında daha fazla müşteriye sunmak için satış ekibimizi genişletiyor.

2015 ikinci şirket adı jinan sailfar lazer co kurdu., Ltd. üretim ve satış CNC router ve lazer kesim makinesi devam etti.

2016 istikrarlı ve pürüzsüz gelişme

2017 Şirketimizin gelişim ihtiyaçları için satış ekibimizi yeniden genişletiyoruz

2018 ürünlerimizi tanıtmak ve öğrenmek için firmamızı ziyaret eden karşılama lideri ve ekibi.

Firma Servisi

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık

sailfar lazer teklif 12 saat hızlı satış öncesi müdahale ve ücretsiz danışmanlık. Müşterilerimiz için her türlü teknik destek mevcuttur.

Ücretsiz örnek yapma ve test kullanılabilir.

7-15 iş günü hızlı teslimat

Siparişiniz tarafımızdan sağlanır, hepinize hızlı teslimat yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.


Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü

a) Hammadde kontrolü

Bizim loacl alanımızda, birçok hammadde üreticisi var ve onlarla iyi ilişkilerimiz var, onlardan büyük ve istikrarlı satın alma miktarımız var ve bize sağlam kaliteli malzeme sağlamayı garanti ediyorlar. Malzemenin üretiminden ve teslimatından yalnızca emin olmak için güvenli kaliteye sahip bir kişi düzenlediler.

b) Çalıştay

Artık yüksek sınıf tozsuz atölyelere sahibiz ve her işçi, klips kapakları ve ayakkabı kılıfları giymek zorunda kalıyor. Atölyeye girmeden önce hijyeni korumak için bir hava duşu odası var. Bu, çalışma ortamının temiz ve güvenli olduğundan emin olun.

c) Kalite Kontrol

c1. Atölyede QC
Dört supevisors, ürünlerin kaliteyi karşıladığından emin olmak için kontrol edecek
c2. Ambalaj içinde QC
İşçiler paketlemeden önce paketlerin saç ve toz içerip içermediğini kontrol eder.

d) Kalite şikayet ediyor

Herhangi bir müşteri kalite şikayetinde bulunursa, hizmet ekibimize iletiriz. Doğrudan fabrika müdürümüze rapor vereceklerdir. Genellikle 24 saat içinde üretim, satın alma ve paketleme departmanlarıyla bir toplantı yapacağız ve geri bildirim ve çözüm ile 48 saat içinde yanıt vereceğiz.

Lazer kesim makinesi ve CNC router hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı e-postamıza bekliyoruz: bruce@sailfarlaser.com, ve sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Şirket takım

JINAN QIHANG CNC EKİPMANLARI CO. üretmek ve satış yelken marka lazer kesim makinesi ve CNC router makine specilized olduğunu.

Biz çin ünlü CNC router ve lazer kesim makinesi üreticisi, bu hat 14 yıl olmuştur. Şimdiye kadar 12000'den fazla müşteri lazer ekipmanımızı kullanıyor.

Eğitim tüm üyeler için temel bir derstir ve yeteneklerimizi geliştirmemize yardımcı olacak çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz ve yaşamın güzelliğini bulalım. Birlikte öğrendiğimiz ve birlikte çalıştığımız zamanı hazine ederiz.

"Şirket ürünü" için Satış Müdürü Tommy tarafından Eğitim

Yıl boyunca şirketimiz Noel Günü gibi ekiplerimizde farklı aktiviteler düzenleyecek, çalışmalarının yanı sıra renkli hayatlarının tadını çıkarabilecekler.

Şirketimiz ekip üyelerimizin doğum gününü kutlamak için bir parti düzenliyor, biz sadece takım değil, aynı zamanda aileleriz.

Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
No 15, Tianshun Endüstri Parkı, Huaiyin Bölgesi, Jinan, Shandong, Çin (Anakara)
Tel:86-130-8275-2801
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi Tedarikçi. © 2018 - 2020 industriallasercuttingmachine.com. All Rights Reserved.