Tel:
Çin Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi Üretici
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
Jinan Qihang CNC Equipment Co, Ltd

Sailfar Marka Makineleri Hizmetinize Sunun!

Ana sayfa Haberler

Otobüs işleme makinesinin çeşitli parçalarının dökümü

Sertifika
iyi kalite Lazer oyma makinesi satış için
iyi kalite Lazer oyma makinesi satış için
Müşteri yorumları
Cnc busbar makinesiyle ilgili olarak 303 E-2 kurulum ayarında çok iyi para cezası. I yakın gelecekte bir set cnc busbar makinesini sipariş eder, teşekkürler

—— Alex

yönlendiricinin bugün geldiğini ve çalıştırmaya hazır olduğumu bilmenizi isterim. hafta sonu boyunca ilk test projemi bitireceğim

—— David

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Otobüs işleme makinesinin çeşitli parçalarının dökümü
Herhangi bir iş ünitesi otobüs makinesi, makineyi sağlamak için kendi benzersiz rolüne sahiptir, her bir ünite otobüs işleme makinesinin kendine ait bir işlevi vardır, burada bir araya gelip size yardım etmek için bilgi vermek istiyoruz.
Otobüs işleme makinesinin çoğu hidrolik zımbalama makinesi, hidrolik kesme makinesi, otobüs bar ve çalışma masasından oluşmaktadır.
Bara kabartma makinesinin rolü: Düz, kabartmalı, gelişmiş elektrik iletkenliğinin bakır ve alüminyum bara bağlantısı için bakım döngüsünü genişletmek
Hidrolik kesme makinesi: hidrolik kesme makinesi otomatik olarak anahtar kutusu, santral kablolama mühendisliğini kontrol etmek için uygundur. Bölünmüş tasarımı kullanarak ve taşıması kolay, kolay bakım. Bıçak, yüksek mukavemetli çelikten, sıcaklığın dayanıklı düzeninden, paslanmayı önlemek için yüzeyi karartmadan yapılır. Bıçak tasarımı bilim bölümü, pürüzsüz ayrıldı. Pompasız fabrikanın tasarımı.
Hidrolik delme makinesi: ayrı hidrolik delme makinesi L, H düz bakır, bakır alüminyum sıralı delme için geçerlidir. Tasarımın sonunda düz değil, Akira pürüzsüz. Tek delikli tip yağ kalıbı yüksek karbon tungsten alaşımlı çelik hasar edilemez benimser. Jiaotie için, düz demir, bakır ve diğer metal plakalar deliği oynamakta, özellikle elektrik enerjisi, inşaat ve diğer sanayi alanlarında kullanım için uygun.
Bunlar, ilgili bilgilerin tanıtılması için iş havacılık CNC otobüsleridir, umarım bunların size yardımcı olmasını umar

Pub Zaman : 2016-11-02 09:42:10 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Zhu

Tel: 008613082752801

Faks: 86-0531

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
No 15, Tianshun Endüstri Parkı, Huaiyin Bölgesi, Jinan, Shandong, Çin (Anakara)
Tel:86-130-8275-2801
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi Tedarikçi. © 2018 - 2022 industriallasercuttingmachine.com. All Rights Reserved.