Tel:
Çin Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi Üretici
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
Jinan Qihang CNC Equipment Co, Ltd

Sailfar Marka Makineleri Hizmetinize Sunun!

Ana sayfa Haberler

Bakır işleme makinesinin üretim sürecinin gerekleri

Sertifika
iyi kalite Lazer oyma makinesi satış için
iyi kalite Lazer oyma makinesi satış için
Müşteri yorumları
Cnc busbar makinesiyle ilgili olarak 303 E-2 kurulum ayarında çok iyi para cezası. I yakın gelecekte bir set cnc busbar makinesini sipariş eder, teşekkürler

—— Alex

yönlendiricinin bugün geldiğini ve çalıştırmaya hazır olduğumu bilmenizi isterim. hafta sonu boyunca ilk test projemi bitireceğim

—— David

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Bakır işleme makinesinin üretim sürecinin gerekleri
Bakır işleme makinesinin üretim süreci çok sıkıdır, bazı ayrıntılara dikkat etmiyorsa gereksiz arıza ortaya çıkabilir, ardından bakır işleme makinesinin üretim süreci şartlar nelerdir? Aşağıda birlikte görünürüz.
Bakır, makul çapraz delik konumuna göre çaprazlanmış, gereksiz hatları azaltmıştır; ellerin yoğunluğuna dikkat edin, bakır yüzeyinde çizik yoktur; Çizim işaretleme boyutu, gözenek boyutu. Bakır işleme makinesi biz malzemenin şartname şartına göre bakır işleme makinesi; Bakır malzemenin genişliğini ve kalınlığını ölçmek için kaliper kullanmadan önce malzeme. Bir sonraki materyali belirledikten sonra gereksinimleri karşılayacaktır; çizmeden kaçınmak için düzgün bir bakır. Dokunma sırasında bakır ihtiyaçları, alt çıkış deliğinin gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını belirlemek ve ardından ilgili muslukları seçmek için. Sondaj için bakır dişli çapı ilgili bit, delik boyutunu görmelisiniz; bakırdan sonra düzgün yerleştirilmeli delik açma; işçiler delme sırasında eldiven giymemeli, el ile matkap arasında belli bir mesafeyi korumak için bakır işleme makinesinin güvenliğini garanti etmelidir. Basınç perçinleme girişi Bakır yüzeyindeki spesifikasyonlar ve basınç; basınç perçinleme makinesinde uygun basıncı seçin, basıncın bakırı korumak için basıncı ezmesini önleyin; bakır perçinleme makinesi veya yüzey, çizilmeleri önlemek için, kırılmış bakır bakır. Kalıba tekabül eden farklı kalınlık seçimine göre; kalıp ayarladıktan sonra, atık bıçak testini kullanmak için bir şeyler yapın, kötü ürünleri önleyin; katlanmış işçilerin bükülmesi, kendi kendini kontrol etmeye kararlı olmalı. İnceleme yapmak için denetleyiciyi geçtikten sonra.

Pub Zaman : 2015-09-02 09:40:00 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Zhu

Tel: 008613082752801

Faks: 86-0531

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
No 15, Tianshun Endüstri Parkı, Huaiyin Bölgesi, Jinan, Shandong, Çin (Anakara)
Tel:86-130-8275-2801
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi Tedarikçi. © 2018 - 2022 industriallasercuttingmachine.com. All Rights Reserved.