Tel:
Çin Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi Üretici
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
Jinan Qihang CNC Equipment Co, Ltd

Sailfar Marka Makineleri Hizmetinize Sunun!

Ana sayfa Haberler

Kesici kenar detaylarını çözmek

Sertifika
iyi kalite Lazer oyma makinesi satış için
iyi kalite Lazer oyma makinesi satış için
Müşteri yorumları
Cnc busbar makinesiyle ilgili olarak 303 E-2 kurulum ayarında çok iyi para cezası. I yakın gelecekte bir set cnc busbar makinesini sipariş eder, teşekkürler

—— Alex

yönlendiricinin bugün geldiğini ve çalıştırmaya hazır olduğumu bilmenizi isterim. hafta sonu boyunca ilk test projemi bitireceğim

—— David

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Kesici kenar detaylarını çözmek

Bazı küçük ayrıntıları görmezden gelebiliriz, size çok detaylı bilgi veriyoruz, kesiciyle ilgili kesici bıçak açıklığının nasıl ayarlanacağını size anlatıyoruz, kesme ile ilgili olarak doğru bir şekilde çalışabilir, bu çok önemlidir, bu yüzden anlamalıyız, aksi takdirde büyük olasılıkla iş parçasının özelliklerine uymayan çok şey yapın, o zaman kayıp büyük, bu nedenle herkesin açıklaması için makas üreticilerimizi dikkatli bir şekilde anlamalısınız!
Kesici kenar boşluğunun ayarlanması, kesme kalitesini etkilemek ve bıçağın ömrünü uzatmak için önemli faktör olup olmadığı. Üst ve alt bıçakların boşluk tekdüzeliğini ölçmek için kesme makinesinin küresel valfinin kullanılması. Üst ve alt çerçeveden alt ölü noktaya, yani yağ devresini kapatmak için küresel valfin hızlı dönüşü, üst kesici alt ölü noktada duracak şekilde spesifik yöntem tek vuruştur. Boşluk ayarlandığında, kilitleme vidasını geçici olarak gevşetin, kolu gereken ölçek değerine getirin ve vidayı sıkıştırın. Ve sonra açma ve küre vanayı kapatmaya devam, böylece yükselişte tüm yolculuk üst kesici, bu kez ortalama arasındaki boşluğun kenarına göre ölçülebilir.

Pub Zaman : 2015-06-02 09:38:53 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Zhu

Tel: 008613082752801

Faks: 86-0531

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Jinan Qihang CNC Equipment Co., Ltd.
No 15, Tianshun Endüstri Parkı, Huaiyin Bölgesi, Jinan, Shandong, Çin (Anakara)
Tel:86-130-8275-2801
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi Tedarikçi. © 2018 - 2022 industriallasercuttingmachine.com. All Rights Reserved.